• 04/12/2019

Szlachetna Paczka

W ostatnim czasie w naszej szkole przygotowywaliśmy Szlachetną Paczkę dla potrzebującej rodziny z województwa świętokrzyskiego. Z zebranych funduszy zakupiliśmy m.in.: lodówko-zamrażarkę, wózek spacerowy dla dziecka, żywność trwałą, środki czystości, odzież, brakujące sprzęty gospodarstwa domowego i wiele innych przydatnych produktów. Nasz prezent waży ok. 100 kg. Już w niedzielę 8 grudnia po południu paczka trafi do potrzebującej rodziny, którą tworzy 31 letnia wdowa pani Magdalena i jej roczny synek Mateusz. Ciesząc się z realizacji tego przedsięwzięcia składamy staropolskie, serdeczne, „Bóg zapłać” wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie tego dzieła, a więc: Rodzicom i Uczniom, oraz Nauczycielom i pozostałym Pracownikom naszej szkoły.