• 10/03/2020

Zbiórka książek

Grupa charytatywna „Szpunt” działająca przy Dominikańskim Duszpasterstwie Akademickim „Beczka” zaprasza naszą szkołę do zaangażowania się w zbiórkę książek na nadchodzący kiermasz charytatywny „Ciacho za ciacho”, który odbędzie się w niedzielę 29 marca br. Dochód z akcji zostanie przeznaczony na budowę szkoły średniej dla dziewcząt z internatem w okręgu Chamuka w Zambii. Książki na aukcję mogą być nowe lub też używane, ale w dobrym stanie, jak również powinny być interesujące dla nabywcy. Proponowane kategorie to: encyklopedie, leksykony, atlasy, literatura piękna, proza, poezja, dramat, fantastyka, biografie, historia, nauka i technika, religia, filozofia, etyka, obcojęzyczne, śpiewniki, poradniki. Akcja „książkowa” w naszej szkole rusza w dniu 10 marca, a kończy się 25 marca. Książki można składać do biblioteki.