Miło nam poinformować, że nasza tegoroczna absolwentka Jagoda Komenda znalazła się w gronie maturzystów, którzy najlepiej zdali egzamin maturalny.
Jesteśmy bardzo dumni i życzy dalszych sukcesów!
Miło nam poinformować, że nasza tegoroczna absolwentka Jagoda Komenda znalazła się w gronie maturzystów, którzy najlepiej zdali egzamin maturalny.
Jesteśmy bardzo dumni i życzy dalszych sukcesów!
18.09 uczniowie klasy III B brali udział w zajęciach laboratoryjnych na Wydziale Chemii UJ. Przeprowadzali doświadczenia z reakcjami kwasowo-zasadowymi. Uczniowie identyfikowali roztwory, przeprowadzali miareczkowanie. W trakcie doświadczeń młodzi laboranci uzupełniali kartę pracy z obserwacjami, wnioskami a także wykonywali obliczenia pH roztworu, stopnia dysocjacji i stężenia molowego roztworu.
Dziękujemy serdecznie za zajęcia. Czekamy z na kolejne spotkanie.
Wyjazd integracyjny klas pierwszych planujemy w dniach:
18.09 – 23.09.2023 – Sianożęty
| 10.07 | poniedziałek | 09:00 – 13:00 |
| 19.07 | środa | 12:00 – 15:00 |
| 20.07 | czwartek | 09:00 – 12:00 |
| 21.07 | piątek | 09:00 – 12:00 |
| 26.07 | środa | 09:00 – 13:00 |
| 28.07 | piątek | 09:00 – 12:00 |
| 03.08 | czwartek | 09:00 – 12:00 |
| 04.08 | piątek | 09:00 – 12:00 |
| 14.08 | poniedziałek | 09:00 – 12:00 |
| 18.08 | piątek | 09:00 – 12:00 |
| 21.08 | poniedziałek | 09:00 – 13:00 |
W pierwszym tygodniu września odbędzie się kiermasz podręczników szkolnych.
Informujemy, że w okresie wakacyjnym sekretariat przyjmuje strony w godzinach od 9:00 do 13:00
W turnieju wyciskania sztangi leżąc wzięło udział 16 zawodników – 4 dziewczyny i 12 chłopców.
Wyjechaliśmy z Krakowa około godziny 6. Podróż zajęła nam 9 godzin. Gdy przyjechaliśmy mieliśmy czas na odpoczynek jednak każdy wybrał wskoczenie do wody. Pogoda w Czaplinku jak najbardziej dopisywała. Następnego dnia rozpoczęliśmy zajęcia w naszych grupach. Jedni poszli na kajaki a inne grupy na windsurfing. Potem wymieniliśmy się grupami i zajęciami.
Dokładniejsza relacja TUTAJ