• 20/12/2018

Debaty IPN

Nasza szkoła brała udział w Turnieju Debat Historycznych #mojaniepodległa. Odbył się on 7 grudnia 2018 r. w siedzibie IPN w Krakowie przy Plantach. Reprezentacja naszej szkoły zajęła 5 miejsce w tym ogólnopolskim klasyfikacji. Debatowaliśmy z rówieśnikami z Poznania, Gdańska, Katowic, Łowicza i wieloma innymi drużynami z całej Polski.  Patronat nad nim wydarzeniem objął Prezydent Rzeczypospolitej Andrzej Duda. Współorganizatorami byli: Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie, MCDN, województwo Małopolska, Krakowskie Stowarzyszenie Mówców oraz Instytut Pamięci Narodowej. Otrzymaliśmy dyplomy oraz nagrody w formie gry planszowej. Wszytko to było możliwe dzięki naszym mentorkom z koła debat, które są organizowane przez Krakowskie Stowarzyszenie Mówców.