• 26/10/2020

KONKURS „MÓJ PIERWSZY BIZNES”

Właśnie dotarły do nas dobre wieści o sukcesach naszych uczniów! Dwa projekty opracowane przez reprezentantów XLIV LO w Krakowie zakwalifikowane zostały do II-go etapu konkursu „Mój pierwszy biznes”, będącego jednocześnie jego finałem. Autorami projektów są: Anna Sobala (II C) oraz Julia Łuczak (III B) i Tomasz Gierlak (III D).

Konkurs organizowany jest przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Krakowie we współpracy z Zespołem Szkół Ekonomicznych Nr 1 przy ul. Kapucyńskiej, a jego cel to popularyzacja wiedzy na temat przedsiębiorczości oraz kształtowanie postaw biznesowych wśród uczniów szkół ponadpodstawowych.

Wszystkim uczestniczącym w rozgrywkach życzymy powodzenia w finale i „biznesowych” sukcesów!