• 19/11/2019

KONKURS „POZNAJ SWOJE PRAWA W PRACY”

Po raz kolejny uczestniczyliśmy w konkursie „Poznaj swoje prawa w pracy”, który jest ważnym elementem programu edukacyjnego „Kultura bezpieczeństwa”. Organizatorem programu i konkursu jest Państwowa Inspekcja Pracy, a jego celem jest promocja proaktywnych postaw uczniów szkół ponadgimnazjalnych w zakresie wiedzy o BHP i prawie pracy, a także upowszechnianie idei kultury bezpieczeństwa.

W tym roku, w etapie szkolnym konkursu, który odbył się na początku listopada udział wzięło 76 uczniów naszej szkoły.  Z tak licznego grona uczestników, którzy w tym roku wykazali się wyjątkowo wysokim poziomem wiedzy z zakresu prawa pracy, wyłoniono dwie osoby, które będą reprezentować naszą szkołę na etapie regionalnym konkursu. Są nimi uczennice: Anna Prokop z kl. I DD oraz Julia Łuczak z kl. II B.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!