• 16/09/2019

Krakowski Salon Maturzystów w AUDITORIUM MAXIMUM UJ

W dniu 13-go września 2019 r. klasa III D, pod opieką Pani mgr Małgorzaty Ratajczak-Kostuch odwiedziła Salon Maturzystów na Uniwersytecie Jagiellońskim. Salon co roku cieszy się ogromną popularnością wśród małopolskiej młodzieży, a imprezę odwiedza około 10 tysięcy przyszłych studentów, którzy pragną zapoznać się z ofertą około 30 uczelni z całej Polski.

Salon Maturzystów jest organizowany po raz 13 i stanowi największą w kraju kampanię informacyjną, która dociera do uczniów klas maturalnych, przygotowujących się do egzaminu i rekrutacji na studia.

Spotkanie odbywało się w Auditorium Maximum UJ, a nasi uczniowie mogli pobrać różnego rodzaju ulotki i broszury informacyjne, opisujące różne kierunki studiów na wybranych uczelniach.