• 22/02/2022

Olimpiada Przedsiębiorczości – etap okręgowy

W ostatnich dniach opublikowane zostały wyniki szkolnego etapu Olimpiady Przedsiębiorczości. Nasz kolega, Mateusz Malik z klasy III A, zakwalifikował się do etapu okręgowego. Zawody II stopnia (okręgowe) odbędą się na początku marca 2022 r.
Olimpiada Przedsiębiorczości jest wspólną inicjatywą Fundacji Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych oraz pięciu największych polskich uczelni ekonomicznych – Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Uniwersytetów Ekonomicznych w Katowicach, Krakowie, Poznaniu i we Wrocławiu.
Olimpiada Przedsiębiorczości dofinansowana jest ze środków Narodowego Banku Polskiego, Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, będących partnerami głównymi projektu.
Mateuszowi serdecznie gratulujemy i bardzo liczymy na dalsze sukcesy w konkursie okręgowym!