• 19/12/2019

Po konkursie kolęd – podsumowanie

W dniu 19 grudnia br. odbył się w naszym liceum szkolny przegląd kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych. Wśród występujących byli soliści, instrumentaliści oraz schola szkolna. Zróżnicowany repertuar i wykonania utworów pozwolił jury docenić niemal każdego występującego. Celem konkursu było podtrzymywanie tradycji śpiewania kolęd i pastorałek oraz umożliwienie młodzieży prezentowania swoich umiejętności i zdolności wokalnych. Konkurs przebiegał w miłym, świątecznym nastroju. Naszych licealistów oceniało jury konkursowe. Poziom konkursu, jak orzekła komisja, był bardzo wysoki i wyrównany, wszyscy uczestnicy zaśpiewali pięknie. Za sprawą wykonanych kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych dało się poczuć nastrój zbliżających się Świąt Narodzenia Pańskiego.