• 17/01/2020

PROJEKT UMK

W styczniu 2020 r. nasza szkoła włączyła się do udziału w projekcie prowadzonym przez Urząd Miasta Krakowa, pod nazwą 6 powodów dlaczego warto założyć działalność gospodarczą w Krakowie”. Celem projektu jest promowanie przedsiębiorczości wśród uczniów szkół średnich oraz wyposażenie ich w podstawową wiedzę, niezbędną do założenia własnej firmy, z wykorzystaniem nowoczesnych instrumentów administracyjnych.

W dniach 10, 13 i 14 stycznia gościliśmy w naszej szkole ekspertów z Oddziału Obsługi Przedsiębiorcy należącego do Wydziału Spraw Administracyjnych UMK. Panowie: Wojciech Łaptaś – Kierownik Oddziału Obsługi  Przedsiębiorcy oraz Pan Jacek Gilewicz-Ziarko, w ramach spotkań z klasami I A, I B, I C, I BB, II E i III D poprowadzili wykłady wprowadzające w tematykę projektu.