• 17/11/2018

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Krakowie

W dniu 15 listopada 2018 r. klasa I E brała udział w wydarzeniach związanych ze Światowym Tygodniem Przedsiębiorczości w Małopolsce, które odbywały się w Czytelni Informacji Biznesowej i Europejskiej Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to międzynarodowy projekt promujący przedsiębiorczość, świadomy rozwój i podejmowanie biznesowych inicjatyw. Odbywa się od 2008 roku w 170 krajach świata. Co roku, przez jeden tydzień listopada, organizowane są spotkania z przedsiębiorcami, przedstawicielami instytucji wspierających biznes i innymi osobami gotowymi do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem.

Uczniowie klasy I E uczestniczyli w warsztatach pt. „Sztuka planowania czasu”, prowadzonych przez pana Marka Marczyka z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie. Nasza młodzież uczyła się zarządzania czasem, aby wywiązywać się ze swoich obowiązków w szkole i życiu prywatnym oraz wygospodarować czas wolny dla siebie.