• 15/11/2021

Światowy tydzień przedsiębiorczości w naszej szkole

W dniach 8-14 listopada 2021 r. na całym świecie, w różnej formie obchodzony był Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Była to już XIV edycja tego ważnego wydarzenia biznesowego, którego celem jest zbliżenie i wzajemne poznanie osób  przejawiających cechy przedsiębiorcze.

Nasza szkoła włączyła się w obchody tegorocznego ŚTP i z tej okazji zorganizowane zostały warsztaty pod nazwą „Oil City – Galicyjska gorączka czarnego złota”. Jest to planszowa ekonomiczna gra symulacyjna o początkach przemysłu naftowego w Galicji.

W dniach 8 i 10 listopada klasy: II D oraz III DD uczestniczyły w warsztatach, które odbyły się w gmachu Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie przy ul. Rajskiej 1. W arkana gry wprowadziła nas Pani Patrycja Jakus z Czytelni Informacji Biznesowej i Europejskiej WBP – dziękujemy 😊.