• 21/11/2019

Szlachetna Paczka w naszej szkole

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia są świetną okazją do pomocy potrzebującym. Święta to czas spędzany z rodziną. Wiele polskich rodzin jest w trudnej sytuacji materialnej. Potrzebują naszej pomocy! Nasza szkoła w tym roku bierze udział w akcji „Szlachetna Paczka”. Chcemy pomóc samotnej matce, która po śmierci męża sama wychowuje synka (1 roczek). Prosimy przewodniczących każdej klasy, aby zorganizowali zbiórkę funduszy, z których zostaną zakupione rzeczy najbardziej potrzebne. Wśród tych rzeczy są między innymi: lodówko-zamrażarka, ubranka dla dziecka, żywność trwała, środki czystości, wózek, podstawowe artykuły gospodarstwa domowego. Zachęcamy uczniów i nauczycieli do wzięcia udziału. Jest to nasze wspólne działanie, żeby tegoroczne święta były dla tej rodziny czasem radości. Zbiórka organizowana jest od 25 do 29 listopada.