• 20/12/2019

Wigilia szkolna

W dniu 19 grudnia br. w godzinach popołudniowych odbyła się w naszym Liceum Wigilia szkolna. Wśród uczestników uroczystości znaleźli się: Dyrekcja Szkoły wraz z gronem pedagogicznym, emerytowani nauczyciele, pracownicy niepedagogiczni szkoły, przedstawiciele Rady Rodziców, przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, oraz Schola szkolna. Spotkanie wigilijne rozpoczęło się od koncertu kolęd w wykonaniu naszej Scholi. Następnie katecheci poprowadzili modlitwę i złożyli życzenia. Kolejnym punktem uroczystości było złożenie życzeń przez Dyrektora Szkoły oraz Prezydenta Samorządu Szkolnego, a także Przedstawiciela Rady Rodziców. Nie zabrakło również tradycyjnego przełamania się opłatkiem oraz radości przy wspólnym stole.