• 21/03/2022

Z wizytą na UEK

W piątek 18. marca klasa III DD wraz z wychowawcą, w ramach doradztwa zawodowego, zaproszona została na Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie. Po powitaniu uczniów przez prof. UEK dr hab. Krzysztofa Machaczkę – Dyrektora Departamentu Marki i Komunikacji nastąpiło spotkanie z przedstawicielami Działu Nauczania. Młodzieży zostały wytłumaczone zasady rekrutacji, przedstawiona została również oferta dydaktyczna. Następnie uczniowie uczestniczyli w bardzo ciekawym wykładzie prowadzonym przez mgr Karola Magonia z Katedry Prawa Cywilnego, Gospodarczego i Prywatnego Międzynarodowego.

Po tym wszystkim przedstawiciel Parlamentu Studenckiego UEK oprowadził młodzież po kampusie opowiadając o byciu studentem i odpowiadając na pytania, które się pojawiały. Niektórzy z uczniów już zaczęli się zastanawiać nad studiowaniem na UEK.