• Stołówka szkolna funkcjonuje od poniedziałku do piątku.
  • Obiady wydawane są w czasie dwóch długich przerw o godzinie:
    12:40 – 13:00
    13:45 – 14:05
  • Na obiad składa się: ZUPA + DRUGIE DANIE + KOMPOT, a jego cena wynosi 18 zł w abonamencie. W przypadku obiadów poza abonamentem (kupowanych od czasu do czasu) cena wynosi 19 zł.
  • Obiady powinny zostać opłacone do ostatniego dnia danego miesiąca np. opłata za wrzesień powinna zostać uiszczona najpóźniej w dniu 30 września br.
  • Osoby chcące korzystać ze stołówki proszone są o napisanie swoich danych z numerem telefonu do rodzica/opiekuna na kartce i przekazanie jej na stołówce lub do sklepiku szkolnego. Deklaracje można składać od 2 września.
  • Po kontakcie z rodzicem/opiekunem i zdeklarowania chęci korzystania z abonamentu obiadowego, imię i nazwisko ucznia widnieje na grafiku „obiadowym” na wydawce, w którym są odnotowywane wszystkie zgłaszane nieobecności ucznia.
  • W przypadku nieobecności ucznia, proszę o informacje tel. lub SMS najpóźniej do godz. 9:00 w dniu nieobecności. Niezgłoszony zostanie naliczony (mimo, iż nie został skonsumowany). Nie mam również wglądu w takie inf. jak wyjścia uczniów do kina itp. więc proszę również o zgłaszanie nieobecności na obiedzie w takim dniu.
  • Płatność: gotówka lub przelew na konto
  • dane do przelewu: Krakowski Lunch & Catering Tomasz Duda
    ul. Polna 22; 32-090 Słomniki