• 14/01/2020

Na stoku w Kluszkowcach

Prawie 50 osób z naszej szkoły wyjechało w piątek 10 stycznia pod opieką Barbary Szymańskiej i Sławomira Sałai na długo wyczekiwany wyjazd narciarsko-snowboardowy. Kluszkowce przywitały nas słoneczną pogodą, przygotowanymi trasami i temperaturą w granicach zera stopni. Na stoku nie było tłoku, kilka tras narciarskich do wyboru oferowało różny poziom trudności, co zadowoliło chyba każdego uczestnika wyjazdu. Kilka osób skorzystało z rad Pana Leszka – instruktora, który zawsze jest z nami na wyjazdach oraz Pani Teresy, która oprócz narciarstwa zjazdowego pasjonuje się również skitouringiem. Relaks na świeżym powietrzu, pobyt z kolegami i koleżankami, z którymi zawsze miło spędza się wolny czas był świetnym podsumowaniem zakończonego dzień wcześniej pierwszego semestru roku szkolnego. Teraz czekamy na ferie, a po feriach kolejny wyjazd na który już teraz zapraszamy.