• 02/03/2020

Chłopska Szkoła Biznesu – warsztaty szkoleniowe (9 edycja)

To ekonomiczna gra planszowa inspirowana historią przedsiębiorczych rzemieślników z XVIII w. Projekt prowadzony jest przez Małopolski Ośrodek Koordynacji Ekonomii Społecznej oraz ROPS w Krakowie i zarządzany przez Panią Iwonę Hirsch-Chojnacką.

Dlatego 20 lutego 2012 r. pierwsza grupa naszych uczniów udała się do Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej przy ul. Rajskiej 1, aby uczestniczyć w warsztatach w ramach Chłopskiej Szkoły Biznesu. Po gruntownym wprowadzeniu w zasady korzystania z zasobów bibliotecznych, przystąpiliśmy do ćwiczeń warsztatowych w Czytelni Informacji Biznesowej i Europejskiej pod kierunkiem Pani Ewy Tekielak.

W okresie od lutego do maja w warsztatach Chłopskiej Szkoły Biznesu wezmą udział wszystkie klasy pierwsze oraz klasa ekonomiczna II E. W najbliższym tygodniu tj. 5 marca br. odbędą się szkolne eliminacje do konkursu, w trakcie których wyłonimy dwóch reprezentantów naszej szkoły do konkursu międzyszkolnego.

Wszystkim uczestniczącym w rozgrywkach życzymy „biznesowych” sukcesów!