• 04/01/2024

WF na kręglach

Kurz po zabawie sylwestrowej już opadł, ale klasa 1B wraz z wychowawcą przedłużyła sobie noworoczne świętowanie w zabawowej formie.

Stawiając się rano na szkolnych zajęciach lekcyjnych, po trzech wyczerpujących godzinach udała się na sportowe zajęcia integracyjne pod nazwą WF NA KRĘGLACH. Po zapoznaniu się ze wstępnymi, teoretycznymi instrukcjami jak grać i o co chodzi w bowlingu oraz po rozwianiu wątpliwości przez uzyskanie odpowiedzi na kilka nurtujących pytań młodzież przystąpiła do rywalizacji na wyznaczonych torach.

Pin, ramka, strike, spare, split, miss, foul to nazwy, z którymi uczniowie tej klasy nie mają już problemów. System liczenia punktów też nie kryje przed nimi już żadnych tajemnic. Spokojnie mogą zabrać teraz na bowling swoich znajomych lub rodzinę i być dla nich instruktorami podczas gry.

Cały czas uczniom towarzyszyły zdrowa rywalizacja, uśmiechy i zadowolenie.

Przyznacie, że weszli w Nowy Rok ewidentnie ze sportowym akcentem…